Şartlar Ve Koşullar Sayfa

Lütfen Site Ekleme Kurallarını Okuyup Sitenizi Ekleyin

Üyelik kayıt bilgileri mailadresiniz@siteadiniz.com şeklinde olmalıdır.
1 Yaşından küçük siteler onaylanmayacaktır.
Tasarımı ve içeriği yetersiz reklam amaçlı açılan siteler kabul edilmemektedir.
DNS hatası veren ve yönlendirme yapılan siteler silinir.
Ücretsiz alınan alan adları onaylanmaz.
Mail onayı yapmayanların sitesi silinecektir.
İndirme, takipçi, hile, xyz, bahis vs. ile ilgili siteler onaylanmaz.
Ücretsiz Paketlerde Sadece 1 Site Ekleyebilirsiniz. 
Lütfen sitenin çöp olmaması adına 1 etiket’ten fazla etiket girmeyin ve site başlığınızı kısa yazın.
Resim yüklemenize gerek yok sistem otomatik olarak sitenizin ekran görüntüsünü alıp yüklüyor.

SiteEkle.Net tarafından işletilen https://siteekle.net web sitesinde (“Hizmet”) bulunan tüm içerik, Ürün ve Hizmetlere erişiminizi, kullanımınızı yönetir.

Hizmetlerimize erişiminiz, burada yer alan tüm hüküm ve koşulları ve yayınlanmış olan ve zaman zaman tarafımızca yayınlanabilecek diğer tüm çalışma kurallarını ve politikalarını değiştirmeden kabul etmenize tabidir.

Hizmetlerimize erişmeden veya bunları kullanmadan önce lütfen Sözleşmeyi dikkatlice okuyun. Hizmetlerimizin herhangi bir bölümüne erişerek veya bunları kullanarak, bu Koşullara bağlı kalmayı kabul edersiniz. Sözleşme şartlarının herhangi bir bölümünü kabul etmiyorsanız, Hizmetlerimize erişemez veya Hizmetlerimizi kullanamazsınız.

Fikri mülkiyet
Sözleşme, Tarafımızdan size Bizim veya üçüncü şahıs fikri mülkiyetlerini devretmez ve bu tür bir mülkle ilgili tüm hak, mülkiyet ve menfaat (taraflar arasında olduğu gibi) yalnızca SiteEkle.Net ve lisans verenlerinde kalacaktır.

Üçüncü Taraf Hizmetleri
Hizmetleri kullanırken, üçüncü taraf hizmetleri, ürünleri, yazılımları, yerleştirmeleri veya üçüncü taraflarca geliştirilen uygulamaları (“Üçüncü Taraf Hizmetleri”) kullanabilirsiniz.

Herhangi bir Üçüncü Taraf Hizmetini kullanıyorsanız, şunları anlarsınız:

Bir Üçüncü Taraf Hizmetinin herhangi bir şekilde kullanımının riski size aittir ve Üçüncü Taraf web siteleri veya Hizmetlerinden hiç kimseye karşı sorumlu veya yükümlü olmayacağız.
Bu tür içerik, mal veya hizmetlerin kullanımıyla bağlantılı olarak veya bu tür web siteleri veya hizmetlerde bulunan herhangi bir zarar veya kayıptan sorumlu veya yükümlü olmayacağımızı kabul edersiniz.


Hesaplar
Hizmetlerimizin herhangi bir bölümünün kullanımının bir hesap gerektirdiği durumlarda, bir hesap için kaydolduğunuzda bize eksiksiz ve doğru bilgiler vermeyi kabul edersiniz.

Hesabınız altında gerçekleşen herhangi bir faaliyetten yalnızca siz sorumlu ve yükümlü olacaksınız. Hesap bilgilerinizi güncel tutmaktan ve parolanızı güvende tutmaktan siz sorumlusunuz.

Hizmete erişmek için kullandığınız hesabınızın güvenliğini sağlamaktan siz sorumlusunuz. Erişim kimlik bilgilerinizi paylaşmayacak veya kötüye kullanmayacaksınız. Hesabınızın herhangi bir yetkisiz kullanımından veya başka herhangi bir güvenlik ihlalinden haberdar olduktan sonra bizi derhal bilgilendirmelisiniz.

Sonlandırma
Hizmetlerimizin tamamına veya bir kısmına erişiminizi herhangi bir zamanda, nedenli veya neden olmaksızın, bildirimde bulunarak veya bulunmayarak, derhal geçerli olmak üzere sonlandırabilir veya askıya alabiliriz.

Sözleşmeyi veya SiteEkle.Net hesabınızı feshetmek isterseniz, Hizmetlerimizi kullanmayı bırakabilirsiniz.

Sözleşmenin, doğası gereği fesih durumunda kalması gereken tüm hükümleri, mülkiyet hükümleri, garanti feragatnameleri, tazminat ve sorumluluk sınırlamaları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, fesihten sonra da geçerliliğini korur.

Feragatname
Hizmetlerimiz “OLDUĞU GİBİ” sağlanmaktadır. ve “MEVCUT OLDUĞU GİBİ” esası. SiteEkle.Net ve tedarikçileri ve lisans verenleri, ticarete elverişlilik, belirli bir amaca uygunluk ve ihlal etmeme garantileri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, açık veya zımni her türlü garantiyi burada reddeder. Ne SiteEkle.Net ne de tedarikçileri ve lisans verenleri, Hizmetlerimizin hatasız olacağına veya bunlara erişimin sürekli veya kesintisiz olacağına dair herhangi bir garanti vermez. Kendi takdirinize ve riskinize bağlı olarak Hizmetlerimiz aracılığıyla içerik veya hizmetler indirdiğinizi veya başka bir şekilde elde ettiğinizi anlıyorsunuz.

Yargı Yetkisi ve Uygulanacak Hukuk
Geçerli yasaların aksini öngördüğü durumlar haricinde, Sözleşme ve Hizmetlerimize erişim veya Hizmetlerimizin kullanımı Türkiye yasalarına tabi olacaktır.

Sözleşmeden kaynaklanan veya bununla ilgili her türlü ihtilaf ve Hizmetlerimize herhangi bir erişim veya bunların kullanımı için uygun yer Türkiye’de bulunan eyalet ve federal mahkemeler olacaktır.

Değişiklikler
SiteEkle.Net , tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, bu Koşulları herhangi bir zamanda değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutar.

Maddi değişiklikler yaparsak, web sitemizde yayınlayarak veya değişiklikler yürürlüğe girmeden önce size bir e-posta veya başka bir iletişim göndererek sizi bilgilendireceğiz. Bildirim, yeni şartların yürürlüğe gireceği makul bir süreyi belirleyecektir.

Değişikliklerimize katılmıyorsanız, belirlenen bildirim süresi içinde veya değişiklikler yürürlüğe girdikten sonra Hizmetlerimizi kullanmayı bırakmalısınız.

Hizmetlerimizi kullanmaya devam etmeniz yeni şartlara tabi olacaktır.

Ücresiz Site Ekle SiteLock Büyük Dizin Projesi