Drone savar
elektromanetik silah sistemlerimiz süper odaklanmış antenleri ve faziletli güç çıkışı ile drone ları pasifize etmektedir. Hızlı tarama ile drone komuta frekanslarına durmadan karıştırma uygulanmaktadır. Drone Savar silahını 3 sn tutunmak drone sistemlerini körelterek ele iletmek derunin yeterlidir. 


son zamanlarda koca erişilebilirlik ve ceninisakıt maliyetleri sebebi ile yaygın olarak kullanılmaya esaslanmıştır. Polis kuvvetleri cenahı aralık, ticari, uğraşı hatta terörizm maksatları ile pervazlar icra edilmektedir. Strüktürel özellikleri sebebiyle ıvır zıvır bir düzlük kaplayan Drone'lar yüksek uçuş irtifaları sebebi ile tabanca ve tüfekler ile vurulması baskı hedeflerdir.

Özellikle miting, dinleti, stadyum ve benzeri çecik belirtik etkinliklerde heyecanlı silahlarla durdurulmaları resmî sakıncaları birlikte getirmektedir. Drone Savar, Drone'a yüce hızda elektronik harp teknolojisi uygulamaktadır.

Elektromanyetik hücumya verilen kalan Drone Savar'lar kumanda arama ile irtibatyı kaybederek atıl hale getirilmektedirler. İnsan katkısızlığı ve çaşama eminğine zararı bulunmaması, suskun ve hızlı bir sonuç üretmesi sebebi ile Drone Savar, Drone ile mücadelede çalışan bir çözüm sunmaktadır.

tabancaı ağız ağıza modüler kuruluşsı yardımıyla üzerinde barındırdığı bütün ekipmanların birlik namahrem hareketi ile sökülüp hulliyatlabileceği bir altyapı sunmaktadır. Esnek donanım seçenekleri ile Drone Savar farklı anten seçeneklerini bir kaç saniyede silaha adapta edebilmenizi esenlar. Drone Savar elektronik harp serlıkları baştan aşağı modüler ve seçilebilir mimarisı ile kullanıcıevet operasyonel kolaylık sağlamaktadır. Gelecekte üretilebilecek yeni frekanslı drone sistemlerini berteraf eylemek sinein herzaman vüruttirmeye vazıh bir mimari ile üretilen silahlarımız 22mm picatiny ray sistemi ile kendi dürbün ve tabanca aparatlarınıza %100 uyumludur. Katlanabilir ve ayarlanabilir dipçik seçeneği ile maruz drone tabancaımız baştan aşağı mobil ortamlar kucakin mutasavvertır.

 tabancaı imdi çantasız ve harici bir ekipmana ihtiyaç duymadan kullanabileceğiniz kompak yapısı ile başarılı operasyonlara imza atıyor. 
Yalnızca 3.5 kilo ağırlığı ile sair hiç bir ekipmana gerek duymadan kullanılan Drone tabancaımız üretilmiş en hâllü ve en sıkıntısız ürün olma özelliğini taşımaktadır.