Televizyon Reklamları
Televizyon reklamları yayınlatmak İstanbul reklam ajansı firmamızla oldukça kolay. Bant, spot, sponsorluk, ürün yerleştirme tv reklam türleridir.

İstanbul Reklam Ajansı

Televizyon reklamları konusunda faaliyet gösteren firmamız merkez ofisi İstanbul da bulunmaktadır. Medya planlama ve satın alma şirketi olarak televizyon başta olmak üzere radyo, sinema, outdoor, internet tanıtımları yapmaktayız.

İstanbul reklam ajansı firmamız pazarlama ve satışları arttırmaya ek olarak markaların hedef kitle üzerinde olumlu algı ve itibarı kazanması için çalışmalar yürütmektedir.

Tv Reklamları

Marka tanıtımının televizyon mecrasında gerçekleşmesi markaya güven kazandırmaktadır. Güven kazanan ve marka logosuna göz aşinalığı oluşturulmasıyla tüketici tarafından tercih edilmesi artmaktadır.

Tv reklamları olumlu etki bırakmakla beraber uzman bir firma tarafından hazırlanmaması durumunda olumsuz etkide bırakması muhtemeldir.

Marka tanıtımı yapılırken hedef kitlenin iyi belirlenmesi ve sunumun doğru yapılması çokça önemlidir. Firmamız tv reklamları konusunda uzman ekibiyle hizmet vermektedir. Prodüksiyon dahil medya plan ve satın alma her şey reklam ajansı firmamız aracılığıyla titizlikle yürütülmektedir.

Tv Reklam Türleri

Televizyon reklam çeşitleri, bant, spot, sponsorluk, dijital entegrasyon, advertorial olarak 5 çeşittir. Bant reklam ekranın %20`si kullanılarak sunulmaktadır.

Spot reklam tam ekran olarak gösterilmektedir. Sponsorluk dizi yada program başlarken x markası sunduğu başlıyor, devam edecek, ediyor, sundu olarak gösterilmektedir.

Advertorial reklam genelde stand kurularak gerçekleştirilmektedir. Detaylı bilgi için tv reklam sayfasını ziyaret edebilirsiniz.