Vücut Çorabı Modelleri

Vücut Çorabı

Vücut çorabı adından da anlaşılacağı üzere çorap şeklindedir. Tüm vücuda giyilen gece fantazi elbisesidir. Vücut çoraplarının genelde  özel bölgesi açıktır. Sexy iç giyim olarak bilinen vücut çorabı kadınların kendilerini güvende hissetmesini sağlar. Esnek kumaştan yapıldığı için kadınların vücutlarında sevmedikleri hatları kapattığı için daha çok seksi ve çekici olurlar.

Kendi isteklerinize ve zevkinize göre seçeceğiniz fantazi iç çamaşırı kırmızı, siyah, mor ve pembe gibi benzeri renk çeşitlerinde bulabilirsiniz. Vücut çorapları her bedene uygun olmak üzere S-M-L olarak üretilmektedir.

Bu ürün file iç giyim çorapları, tül kumaş iç giyim çorapları, dantelli iç giyim çorapları ve  transparan iç giyim çorapları olarak üretilmektedir.

İlişkilerde iki tarafında şehvetlendirecek bir üründür ve mükemmel bir gece geçirmenize yardımcı olacaktır. Bu gece fantezi ürünü en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Kadınlar üzerine ağırlıklı üretilen fakat erkekler için de üretilmektedir ama tabi ki  kadınların için üretilen ağırlık yoktur. Vücut çorapları kalite ve tasarımsal olmak üzere çok kullanışlıdır. Kadını tam bir vazgeçilmez kılmaktadır.