Reklam ve Sponsorluk
Siteekle.Net üzerinde yayınlanmış olan Tanıtımyazıları Sitemiz yayında olduğu sürece hiç bir şekilde silinmez. Sitemiz de bulunan Algoritmamız ile yayında olan Tanıtım yazılarına ait siteler kapatıldığın da Kapanan sitelere bağlı olan Tanıtımlar Sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir. bu sayede sitemizin sürekli Güncel kalan ve Google politikalarına önem veren siteleri desteklediğini anlayabiliriz.

Tavsiye Bağlantılar ile sitelerinizin sıralamasın da çok büyük etkiler yaratabilirsiniz. Sitemizden almış olduğunuz Tavsiye Bağlantı ile Bulunduğunuz sayfa ve sıralama nın çok daha üst seviyelerine çıktığınızı sizler de belirli bir süre sonra fark edeceksiniz. Sıralamanızı etkileyecek en önemli faktörlerden biri olan Alexa Sıralamamızın çok iyi olmasıdır. Sitemize gün içerisin de bir çok sitelerden Organik hit sağlanmaktadır. 

Tavsiye Bağlantılar Link Ücreti 3 ay 150 TL , 250 Ay, 12 Ay 400 TL dir.

Tanıtım Yazısı ücreti 30 TL‘dir. Yazı içeriğinin tarafımızca hazırlanması istenirse 50 TL‘dir.Yazı içerisinden tek bir siteye ve en fazla 3 adet link çıkışı yapılabilir.Tanıtım yazıları süresiz olarak yayınlanır. 

Yazılar, site yayında olduğu sürece silinmez.Yazı yayınlandıktan sonra, maddi hataların giderilmesi haricinde düzenleme ya da ekleme yapılamaz ve anlam bozuklukları ile imla hataları editör tarafından yazı sahibinden onay alınmaksızın düzeltilebilir.